
Se aktuelle kaffetilbud
TilbudTilbud
Uanset om du leder efter aromatiske kaffebønner, praktisk tilbehør eller en ny kaffemaskine, finder du her kafferelaterede produkter af høj kvalitet til attraktive priser. Opdag regelmæssigt skiftende tilbud til din perfekte kaffeoplevelse derhjemme eller på kontoret. Spar og nyd nu: Så længe lager haves!

TILBUD
3
(1)
Aromatico
Barista Prima portafilter maskine
249,90 €
499,90 €
50 % besparet

TILBUD
5
(14)
Manaresi
Aromatico Toscana
1 kg / Hel bønne
23,90 €
25,90 €
(23,90 €/kg)
8 % besparet

TILBUD
4,8
(19)
Armonie Caffè
Mandelrejse
1 kg / hele bønne
21,90 €
24,90 €
(21,90 €/kg)
12 % besparet

TILBUD
5
(2)
Aromatico
Filter Ciao Merano
1 kg / hele bønne
14,90 €
17,90 €
(14,90 €/kg)
17 % besparet

TILBUD
5
(1)
Aromatico
Super Crema Ciao Portofino
1 kg / ganze Bohne
15,90 €
18,90 €
(15,90 €/kg)
16 % besparet

TILBUD
4,8
(52)
Ionia
Superior
1 kg / hele bønne
19,90 €
22,90 €
(19,90 €/kg)
13 % besparet

Sale
4,3
(6)
Eureka
Mignon Specialita 15 BL mat sort
342,90 €
465,00 €
26 % besparet

Sale
Gorilla Kaffee
Superbar Crema Sparpakke (6 kg)
6 kg / ganze Bohne
117,90 €
137,40 €
(19,65 €/kg)
14 % besparet

Sale
Lavazza
Crema E Aroma Økonomipakke (6 kg)
6 kg / ganze Bohne
117,90 €
131,40 €
(19,65 €/kg)
10 % besparet

Sale
Passalacqua
Harem sparepakke (3 kg)
3 kg / ganze Bohne
97,90 €
116,70 €
(32,63 €/kg)
16 % besparet

Sale
Probierpaket
Filterkaffe – Smagspakke (1,25 kg)
ganze Bohne
18,53 €
25,80 €
(6,18 €/kg)
28 % besparet

TILBUD
4,9
(376)
Kimbo
Espresso Napoli
1 kg / hele bønne / taske
20,90 €
21,90 €
(20,90 €/kg)
5 % besparet

TILBUD
4,9
(145)
Kimbo
Ekstra Creme
1 kg / hele bønne
19,90 €
22,90 €
(19,90 €/kg)
13 % besparet

Sale
4,9
(151)
Lavazza
Crema E Aroma
1 kg / hele bønne
19,90 €
21,90 €
(19,90 €/kg)
9 % besparet

TILBUD
4,9
(98)
Kimbo
Aroma Intenso
1 kg / hele bønne
19,90 €
20,90 €
(19,90 €/kg)
5 % besparet

TILBUD
4,9
(21)
Mokaflor
Firenze
1 kg / hele bønne
27,90 €
31,90 €
(27,90 €/kg)
13 % besparet

TILBUD
4,9
(37)
Kimbo
Superior Blend
1 kg / hele bønne
22,90 €
23,90 €
(22,90 €/kg)
4 % besparet
Opdag kaffetilbud: Nydelse til den bedste pris
Uanset om du er en passioneret kaffedrikker, en hobbybarista eller blot leder efter et godt tilbud – vores aktuelle kaffetilbud tilbyder den højeste kvalitet til attraktive priser. Fra aromatiske bønner til tilbehør til kaffemaskiner: Her finder du alt relateret til kaffe – til lavere priser end normalt.
Opdag og nyd nu
Uanset om du lige har opdaget kaffe eller er en erfaren barista i hjertet, finder du alt, hvad du behøver her: produkter af høj kvalitet, sofistikeret tilbehør og regelmæssigt opdaterede kaffetilbud. Gennemse, spar og nyd.












